//Slot Hoş Geldin Bonusu Nedir Nasıl Alınır

Slot Hoş Geldin Bonusu Nedir Nasıl Alınır

Slot hoş geldin bonusu nedir nasıl alınır ve geri çekilir? Sorusunda yapılacak işlemler şu şekilde sıralanmaktadır. Öncelikli olarak hoş geldin bonusu almak istiyor iseniz, siteye yeni üye olmanız gerekecektir. Mevcut bir üyeliğiniz var ise, bu bonusu almak gibi bir hakkınız yoktur. Bunu almanız için, yatırım yapmanız, yapmış olduğunuz yatırımdan sonra canlı destek hattına bağlanmanız gerekmektedir. Yatırım yaptıktan yani yeni üye olduktan ve hesaplarınıza ilk defa para yatırdıktan sonra, herhangi bir slot oyununda yer almanız gerekecektir. Eğer yatırdığımız para ile oyun oynamış iseniz ve bonus talebinde bulunmamış iseniz, geriye dönük olarak hoş geldin bonusu talep etme hakkınız da bulunmamaktadır. Geri çekilmesi konusunda da yapmanız gereken işlem, çevrim işlemi olarak karşımıza çıkacaktır.

Slot Hoş Geldin Bonusu Şartları

Slot hoş geldin bonusu şartları yeni üyelik esasları doğrultusunda şekillenmiştir. Siteler içerisinde genel bir araştırma yapıldığında, şartlar konusunda ortalama şu bilgilerin verildiği görülecektir. Yeni ve ilk defa bir hesap açılması şarttır. Hesap açıldıktan sonra, banka havalesi yöntemini kullanarak, cep bank yöntemini kullanarak, astropay, paykasa ya da ecopayz yöntemini kullanarak hesaplara para yatırılması gerekmektedir. Benzer yöntemlerin gündeme getirilmesi de mümkündür. Bu yöntemlerden Herhangi bir tanesini kullanarak, en az 100 Türk lirası değerinde yatırım yapılması halinde, bonusu talep hakkı ortaya çıkmaktadır. 100 Türk lirası sitelere göre değişiklik göstermekte olup, genel uygulama 50 ya da 100 Türk lirası civarındadır. Yatırım işlemi tamamlandıktan sonra, ana hesap olarak belirtilen bölümde görülen bu paranın slot bölümüne transfer edilmesi gerekecektir. Transfer işlemi yapıldıktan sonra, herhangi bir slot oyununda yer almadan önce, hemen canlı destek hattına ulaşım sağlanmalı ve bonus talep işlemi yapılmalıdır. Bonus genel olarak, % 100 oranında verilmektedir. Yani yapılan yatırım 100 Türk lirası ise, 100 Türk lirası değerinde bonus üye hesabına talep işleminden sonra aktarılacaktır.

Slot Hoş Geldin Bonusu Nasıl Geri Çekilir?

Slot hoş geldin bonusu nasıl geri çekilir? Sorusunun karşılığında çevrim işlemi bulunmaktadır. Bu bütün siteler için geçerli genel bir kural haline getirilmiştir. Birkaç yabancı oyun sitesi çevrim şartsız slot hoş geldin bonusu vermekte olup, oldukça nadir rastlanan bir durumdur. Slot hoş geldin bonusu geri çekmek istiyor iseniz, elde etmiş olduğunuz bonusun tamamını slot oyunlarında kullanmanız gerekecektir. Kullanma olarak kastedilen, alınan bonusun tamamının, herhangi bir slot oyununda genelde 35 ya da 40 sefer kullanılması anlamına gelmektedir.