//Slot Bonusları Nelerdir

Slot Bonusları Nelerdir

Herhangi bir yabancı oyun sitesinden slot oyunları konusunda hizmet alıyor iseniz, bu oyunlarda yer almak amacıyla yaptığınız her işlem karşılığında, bonus elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Slot bonusları nelerdir? Sorusunun karşılığında genel anlamda yatırım işlemlerine verilen bonuslar, ilk üyelik işlemine verilen bonuslar ve kayıplara yönelik verilen bonuslar şeklinde ifadeler bulunmaktadır.

Slot Üyelik Bonusu Nedir?

Slot üyelik bonusu, herhangi bir yabancı oyun sitesine üye olan herkesin faydalanabileceği bir bonus çeşididir. Ancak bu bonusun alınabilmesi için, belirli şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Siteye yeni üye olunması ve site hesaplarına ilk kez para yatırılması ana kuraldır. İlk para yatırma işlemi yapıldıktan sonra, herhangi bir işlem yapılmadan yani bahis yapılmadan ya da oyun oynamadan veya ilk yatırım bonusu talep edilmeden, canlı destek hattına bağlantı sağlanmalıdır.

Ana hesap bakiyesinde bulunan para, slot bölümüne transfer edildikten sonra, canlı destek hattına bağlantı kurulmalı ve slot üyelik bonusu ya da hoş geldin bonusu veya ilk yatırım bonusu olarak ifade edilen ödül talep edilmelidir. Bazı sitelerde % 100 oranında, bazı sitelerde % 200 oranında karşımıza çıkan bu bonus, parasal değerler açısından 200 Türk lirası ile 1.000 hatta 2.000 Türk lirası üst seviyelerde alınabilen bir bonus çeşididir.

Slot Yatırım Bonusu Nedir?

Slot yatırım bonusu, slot oyunlarında yer almak isteyen üyelerin hesaplarına, para yatırılması işlemi karşılığında alacağı bir bonus türüdür. Bonus, karşımıza genelde % 10, % 15, % 20 ve % 40 seviyelerinde çıkabilmektedir. Parasal değerler açısından ise, maksimum 100 Türk lirası ya da maksimum 200 Türk lirası şeklinde ifadeler ile karşılaşılması mümkündür. Burada önemli olan diğer bir detay da, site yönetimleri tarafından belirlenmiş yöntemler ile yatırım işleminin yapılması ve genelde en az 100 Türk lirası civarında yatırım limitine uyulmasıdır.

Slot Kayıp Bonusu Nedir?

Slot kayıp bonusu, slot oyunlarında belirli şartlar ve limitler dahilinde kayıp yaşayan üyelerin alacağı bir bonus türüdür. Bonusun alınabilmesi için, hesaplara belirli bir alt limitte para yatırılması şarttır. En az 100 Türk lirası değerinde yatırım yapan ve yapılmış olan bu yatırımın tamamını, slot oyunlarında kaybeden üyelerin alacağı bir bonus çeşidi ifadesi ile karşılaşabilirsiniz. Bonusun alınması konusunda ya da yüzdelik oranı konusunda, farklı ifadeler kullanılabilmektedir. 100 Türk lirası ile 500 Türk lirası arasına % 10 oranında slot kayıp bonusu alınır iken, 5.000 ya da 10.000 Türk lirasının üzerine % 40 hatta %50 oranında slot kayıp bonusu alınması mümkündür.