//Safirbet Tombala

Safirbet Tombala

Tombala ülkemizde oldukça popüler bir oyundur. Geçmişte kahvehanelerde, özel günlerde aileler ile oynanan bu oyun, artık online ortama taşınmıştır. Safirbet tombala ile oyuncular internet üzerinden tombala oynayabilir, üstelik kazandıkça para da elde edebilirler.

Safirbet Tombala Nasıl Oynanır ?

Tombala oyununun ne kadar popüler olduğundan, ve oyunun artık online ortama taşındığından bahsetmiştik. Peki , Safirbet tombala nasıl oynanır ? Oyunun temeli aslında oldukça basittir. Tombala stratejiden ziyade şansa dayalı bir oyundur. Aslında oyunun eğlenceli tarafı da budur. Bu oyunda asla iyi oyuncuların ezici üstünlüğü olmaz. Oyunu ilk defa oynayan birisi bile, yıllarca oynayan adamla aynı kazanma şansına sahiptir. Oyun, bir takım özel kartlar ve taş dolu bir torba yardımı ile oynanır. Oyuncular, kartlarının üstünde yazan rakamlar ile torbadan çıkanları eşleyebilirse, oyunu kazanır.

Safirbet Tombala Bonusları

Safirbet sitesi, müşterilerine sunmuş olduğu bonus fırsatları ile ünlü bir sitedir. Türkiye’nin en önemli bahis sitelerinden birisi olan Safirbet, bu özelliğini en çok da bu bonuslara borçludur. Her gün onlarca yeni kullanıcı, sırf bonus fırsatlarından etkilendikleri için bu siteye giriş yapıyorlar. Bu durum tombala için de geçerlidir. Safirbet tombala bonuslarıbir bonustan ziyade, bir ödül sistemidir. Siteye ilk bakışta insanlar herhangi bir tombala bonusu ile karşılaşmazlar. Ancak tombala oyununda, sitenin kendine has bir jackpot ödül sistemi vardır. Kullanıcı sayısına göre havuzda biriken ödül miktarını, 1.çinko, 2.çinko ve tombalayı tek başına yapan oyuncu ödül olarak kazanır. Eğer odada bulunan bir başka oyuncu bu ödülü kazanırsa, ödül havuzu sıfırlanır ve yeniden başlar.

Safirbet Bonus Çevrimi

Bildiğiniz üzere insanlar artık bonuslardan çok, o bonusların çevrim şartları ile ilgileniyorlar. Çünkü bazı siteler sundukları bonuslara öyle çevrim şartları koyuyor ki, o parayı çevirim kazanmak neredeyse imkansız hale geliyor. Peki Safirbet’te durum nedir ? Tombala bölümü içi Safirbetbonus çevrimi şartı sıfırdır. Safirbet kazandığınız özel jackpot ödüllerine herhangi bir çevrim şartı koymamaktadır. Böylelikle kullanıcılar kazandıkları parayı dilediği gibi kullanabilmektedir.