//Pulibet Tombala

Pulibet Tombala

Günümüzde  artık her şey internet ortamın taşınmış durumdadır. Tombala da bunun en büyük örneklerinden birisidir. Tombala Türkiye’de oldukça popüler olan, ailece oynanan en zevkli oyun türlerinden birisidir. Geçmişte bu oyun, yalnızca özel günlerde oynanabiliyordu çünkü oyunu oynamak için kalabalık şarttı. Oysa şimdi, internet sayesinde her an tombala oynayabiliyoruz. İnternet üzerinden canlı tombala hizmeti veren pek çok bahis sitesi vardır. Pulibet de bunlardan birisidir. Pulibet tombala servisi, kullanıcılara gerçek bir tombala hazzı yaşatacak şekilde hazırlanmıştır. Oyuncular dilediği zaman siteye giriş yaparak, canlı tombala bölümünden tanımadığı insanlara karşı online olarak tombala oynayabilir. Üstelik bu sayede para kazanmak da mümkündür. Pulibet sitesinin sağlamış olduğu en büyük artı, kullanıcılarına bu basit ve eğlenceli oyun üzerinden para kazanma imkanı vermesidir. Peki, bu kadar keyifli ve zevkli olan tombala nasıl oynanır ?

Pulibet Tombala Nasıl Oynanır ?

Tombala oyununun ne kadar zevkli bir oyun olduğundan yukarıda bahsettik. Üstelik Pulibet sayesinde bu oyunu internet üzerinden oynayıp, para kazanmak da mümkündür. Peki ama Pulibet tombala nasıl oynanır ? Oyun, şansa dayalı bir sistematik ile yürütülmektedir. Her bir oyuncuya birer kart verilir. Bu kartların üstünde çeşitli rakamlar yer alır. Bilgisayar rastgele bir taş çeker. Taşın üzerindeki rakam oyuncunun kartında yer alıyorsa, oyuncu kartının o kısmının üstüne taşı bırakır. Oyunda amaç, kartta yer alan bütün rakamları toplayabilmektir. Bu işlemin ardından ” bingo ! ” ya da ” tombala ! ” diyerek oyunu kazanabilirsiniz.

Pulibet Tombala Bonusları

  • Hafta içi Salı Günleri 50 % tombala discountbonusu

Pulibet sitesi, diğer her alanda olduğu gibi, tombala alanında da bonus hizmeti sunmaktadır. Pulibet tombala bonuslarıolan hafta içi salı günleri 50 % tombala discountbonusu sayesinde insanlar kayıplarının bir kısmını telafi edebilmektedir.

Pulibet Bonus Çevrimi

Yukarıda Pulibet’in sunmuş olduğu tombala bonusu fırsatından bahsetmiştik. Elbette bu bonustan faydalanabilmek için öncelikle bazı yükümlülükleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Pulibetbonus çevrimi şartı olarak Mayıs ayıboyunca salı günleri tombala alanında en az 50 TL kaybetmiş olmanız gerekmektedir.