//PashaGaming Poker

PashaGaming Poker

Poker, dünyanın en ünlü ve en popüler masa oyunudur. Yüzyıllar önce Amerika’nın vahşi batısında oynanmaya başlayan poker oyunu, günümüzde bütün dünyayı kasıp kavurmaktadır. Poker oyunu nesilden nesile, coğrafyadan coğrafyaya bir takım değişikliklere ve düzenlemelere uğramıştır. Bu sebeple günümüzde poker oyunun onlarca farklı çeşidi, onlarca farklı varyasyonu vardır. Biz de bu değişiklikleri yapan milletlerden birisiyiz. Poker oyununun türevlerinden birisi de Türk pokeridir. Poker gerek oynanış tarzı, gerekse kazanma zorluğu açısından muhteşem bir oyundur. Pokeri bu kadar iyi, bu kadar heyecanlı ve bu kadar popüler yapan en önemli şey ise, kazanılan miktarların büyüklüğüdür. Günümüzde hayatını poker oynayarak kazanan, poker üzerinden servet elde eden pek çok insan bulunmaktadır. Pokerin popüler olmasında internetin payı da büyüktür. Pek çok internet sitesi online olarak canlı poker hizmeti sağlamaktadır. PashaGaming poker servisi de bunlardan birisidir. PashaGaming sayesinde oturduğunuz yerden, hiç tanımadığınız insanlara karşı poker oynayabilir, çok kısa bir süre içerisinde servet elde edebilirsiniz.

PashaGaming Poker Nasıl Oynanır ?

Poker oyununun ne kadar muhteşem, ne kadar sıra dışı bir oyun olduğundan bahsettik. Peki, PashaGaming poker nasıl oynanır ? Aslında poker oyunu öğrenmesi çok basit bir oyundur. Ancak oyunda usta olmak çok uzun bir uğraş gerektirmektedir. Oyunda her oyuncunun eline 2 kart verilir. Ardından ortaya her el birer birer olmak kaydı ile toplam 5 kart açılır. Oyundaki amaç, elindeki iki kart ile ortadaki 5 kartı kombinleyip, en yüksek eli ortaya çıkartmaktır.

PashaGaming Poker Bonusları

PashaGaming piyasada henü çok bilinen bir site konumunda değildir. Ancak gerek sunduğu bonuslar, gerekse kaliteli hizmeti onu yakın zamanda o seviyelere çıkartacaktır. Pashagaming poker bonusları şimdilik maalesef bulunmamaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde, bu konunun üzerinde çalıştıklarını, ancak şuan için herhangi bir poker bonusunun bulunmadığını söylediler.

PashaGaming Bonus Çevrimi

Pashagaming bonus çevrimi herhangi bir poker bonusunu kapsamamaktadır. Çünkü halihazırda herhangi bir poker bonusu seçeneği bulunmamaktadır. Sitede şuan yalnızca spor bahsi bölümüne özel bir bonus bulunmaktadır.