//Online Tombala Kart Bedelleri

Online Tombala Kart Bedelleri

Online tombala oyunları konusunda gündeme getirilen en önemli başlıklardan bir tanesi de, online tombala kart bedelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bahse konu ifade canlı çekilişlerden önce satın alınacak kartlara ödenecek olan bedelin tanımlanması için kullanılmıştır. Bedeller konusunda çekilişlere özel fiyat belirlemesi yapılmakta olup, her sitenin ya da bu alanda hizmet verdiği görülen her online sitenin, kendi içerisinde farklı limitler ile oyun severlerin karşısına çıktığı görülmektedir. Herhangi bir siteye giriş yaptığınızda minimum kart bedelinin 3 Türk lirası olduğunu görebilirsiniz. Genelde 3 Türk lirası seviyesinden başlayan kart bedelleri, 10 Türk lirası, 20 Türk lirası, 30 Türk lirası, 50 Türk lirası, 100 Türk lirası ve 200 Türk lirası seviyelerine kadar çıkabilmektedir. Buna paralel olarak yani ödenen kart bedeli arttıkça, elde edilecek ikramiye sayısında da yani kazanç miktarında da artış olduğu görülmektedir.

Online Tombala Kart Bedelleri Ne Zaman Ödenir?

Canlı tombala çekilişlerine katılmak istiyor iseniz, kart satın alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Kart bedelleri 3 Türk lirası ile 200 Türk lirası civarında değişiklik göstermekte olup, canlı çekiliş başlamadan önce, satın alma işleminin yapılması gerekmektedir. Yani online tombala kart bedelleri ne zaman ödenir? Sorusunun karşılığında canlı çekiliş başlamadan önce yapılacak işlemler şeklinde bir cevap bulunmaktadır. Canlı çekiliş başladıktan sonra girmiş olduğunuz ya da üye olmuş olduğunu siteden kart satın alır iseniz, bu kart, o çekiliş için geçerli olmayacak, bir sonraki çekilişte kullanılmak üzere sizlere verilecektir.

Online Tombala Kazançları

Online tombala kazançları canlı çekilişlerdeki özel sistemlere göre belirlenmektedir. En yaygın olarak kullanılan sistem, kartlarda bulunan yatay numaraların tamamlanmasıdır. 1 nci yatay sıra, 2 nci yatay sıra ve 3 ncü yatay sıra şeklinde yatay sıralar bulunmakta olup, birinci, ikinci ve üçüncü sıranın tamamlanması, birinci, ikinci ve üçüncü çinko olarak ifade edilmektedir. Her birinin kendine göre farklı ödülü vardır. En düşük takdir edileceği üzere, birinci çinko olur iken, en yüksek ikramiye üçüncü çinko için verilmektedir. Bir oyuncu satın almış olduğu bir kart üzerinde, tüm çinkoları ilk önce yapar ise, hem bahse konu çinkoların ödülünü almakta hem de tulum olarak ifade edilen, klasik en büyük ödül seçeneğine sahip olmaktadır.