//Online Tombala Kart Bedelleri

Online Tombala Kart Bedelleri

Tombala çekilişlerinde yer almak istiyor iseniz, çekilişten önce o çekilişe ait olacak şekilde, kart satın alma işlemini yapmanız gerekecektir. Kart satın alma işlemini yapabilmeniz ve çekilişleri katılabilmeniz için ise, bu alanda hizmet veren site üzerinden bir hesap açmanız, açmış olduğunuz hesaba belirlenen minimum limitler ve yöntemlerden bir tanesi ile para yatırmanız gerekecektir. Bu basit işlemleri tamamladıktan sonra, açmış olduğunuz üyelik ile canlı çekilişlere katılmak istiyor iseniz, bedelini ödeyerek kart satın almanız gereklidir. Online tombala kart bedelleri konusunda sitelerin farklı uygulamalara sahip olduğu görülecektir. Genel bir ifade kullanılacak olunur ise, burada kart bedeli açısından minimum ve maksimum limitler ile karşılaşacağı kesindir. Minimum limit konusunda siteler genelde 3 Türk lirası seviyesini belirlemiş olup, maksimum limit konusunda, 250 Türk lirasına kadar çıkabildiği görülmektedir.

Online Tombala Kart Bedelleri Ne Zaman Ödenir?

Online tombala kart bedelleri ne zaman ödenir? Sorusunun net cevabı çekilişlerden önce olarak verilmektedir. Siteye giriş yaptığınız anda kart satın alma şansınız bulunmaktadır. Ancak satın aldığınız kartın, yapılacak sıradaki çekiliş için geçerli olduğunu unutmamalısınız. Siteye giriş yapar, hesabınıza para yatırır ve bir kart satın alır iseniz, bu kartı ileriki zamanlarda ya da ileriki çekilişlerde kullanma gibi bir şansınız bulunmamaktadır. Oyunlara katılmak istiyor iseniz, site hesaplarınıza giriş yapmalı, canlı tombala bölümüne ilerlemeli, çekilişin başlama saatini takip etmelisiniz. Çekilişin başlama saatinden önce bedelini ödeyerek, kart satın alabilirsiniz. Satın aldığınız kartların ekranlara yansımış çekiliş saatinde geçerli olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Kartınıza ikramiye çıkmamış olması, o kartın tekrar kullanılacağı anlamına gelmemektedir. Her kart belirli çekiliş için geçerlidir.

Online Tombala İkramiyeleri Ne Zaman Ödenir?

Online tombala oyununda kazanç elde etmiş iseniz, bu kazançlarınızı çekiliş tamamen sona erdikten sonra geri alma şansınızın bulunduğunu bilmelisiniz. Online tombala ikramiyeleri ne zaman ödenir? Sorusunun karşında net olarak yukarıda verilen cevap bulunmaktadır. Çekiliş tamamlanmadan yani küre içerisinde bulunan topların tamamı çekilmeden, elde edilen kazançların üye hesabına aktarılması gibi bir durum söz konusu değildir. Özel şekilleri, sembolleri ya da klasik anlayışla ilk yatay sırayı tamamlayabilir ve ilk ödülü hak edebilirsiniz. Ancak ilk ödülü hak etmeniz, bunun bedeli olan ikramiyenin hemen hesap bakiyenize aktarılacağı anlamına gelmeyecektir. Çekiliş tamamen sonuçlandıktan sonra, kazanan herkese, ikramiyeler site yönetimi tarafından ödenecek ve hesap bakiyelerinde yer aldığı görülecektir.