//Online Tombala Çekilişleri

Online Tombala Çekilişleri

Online tombala çekilişleri oyun siteleri üzerinden canlı olarak gerçekleştirilen çekilişleri işaret etmektedir. Tombala oyunları konusunda hizmet verdiği görülen herhangi bir siteye giriş yaptığınızda ve bu başlık altında açılmış ana kategoriye eriştiğiniz de, çekiliş saatine yönelik bir ikazın ekranlarda yer aldığını görürsünüz. Belirli bir saat verilmiş olup, bu saatte canlı çekilişe başlayacağız şeklinde bir açıklama yapılmıştır. Bu oyunda yer almak istiyor iseniz, o saat gelmeden önce yani çekilişe başlamadan önce, kart satın almanız gerekecektir. Çekilişler canlı yayınlar ile üyelere yansıtılmakta olup, burada önemli olan çekilişleri takip etmek, otomatik ya da manuel sistemi ile görevli tarafından çekilen numaraları kartlara işaretlemektir.

Online Tombala Çekilişleri Nasıl Yapılır?

Online tombala çekilişleri bilgisayar ekranları üzerinden takip edilebilmektedir. Canlı çekiliş mantığı devrede olmakta olup, belirtilen saat geldiği andan itibaren, kart satış işlemleri kapatılmaktadır ve çekilişlere geçilmektedir. Bu esnada canlı yayın başlamakta, görevli süre içerisinde numaraları görmeden rastgele çekmektedir. Alınan numara ekranlara gösterilmekte ve üyelerin kartları işaretlemesi sağlanmaktadır. Kartlara numaraların işaretlenmesi konusunda üyeler manuel sistemi tercih ederler ise, her numarayı bilgisayar ekranlarına kendi işaretlemek zorundadır. Eğer otomatik sistem seçeneği tercih edilir ise, bu uygulamada görevli tarafından çekilen numara görüldüğü andan itibaren ve ekranlara sesli olarak söylendiği andan itibaren, otomatik olarak sistem, satın alınan kart üzerinde bulunan numaraları işaretlemektedir.

Online Tombala Çekilişleri Güvenilir mi?

Yabancı bir oyun sitesi için gündeme getirilen güvenilirlik anlayışı, online tombala çekilişleri güvenilir mi? Şeklinde karşımıza çıkabilmektedir. Eğer hizmet aldığınız sitenin güvenilir olduğundan emin iseniz, doğruluğunu teyit etmiş iseniz, bu oyun sitesinde yer alan tombala oyununda da, herhangi bir güvenlik endişesi bulunmayacağını bilmelisiniz. Sitenin lisansı bulunuyor ise ve bu lisansın doğruluğundan emin olunmuş ise, bağlı olduğu şirketin ticari  kimliği konusunda da net bilgilere ulaşılmış ise, o site üye yorumları ile de desteklenmiş ve pozitif görüşler sitenin lehine, yoğun bir şekilde bulunuyor ise, bu sitenin güvenilir olduğunu bilebilir ve online tombala çekilişlerinde güven içerisinde yer alabilirsiniz.