//Online Tombala Bonusu

Online Tombala Bonusu

Online tombala bonusu bu oyun seçeneğine özel olarak şekillendirilmiş bir bonus çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Siteler üzerinde inceleme yaptığınızda, tombala oyunlarına verilen bonusun genelde belirli sayıda kart alan oyuncuya, ekstra ya da bedava bir kart verilmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. En yoğun ya da en popüler uygulaması, 5 kart alana bir kart bedava şeklinde tanımlanmış olan bonustur.

Online Tombala Bonusu Nasıl Alınır?

Online tombala bonusu nasıl alınır? Sorusunun karşılığı için yapılması gereken işlem oldukça basittir. Eğer bonus 5 kart alana bir kart bedava şeklinde bir tanımlama ile karşınıza çıkar ise, buradan anlaşılacağı gibi, çekilişten yani canlı çekiliş başlamadan önce, 5 kart satın alınması gerekmektedir. 5 kart bedeli kasaya yatırılır ve kartlar satın alınır ise, bilinen kartların yanına hemen 6. kartın eklendiğini görebilirsiniz. Bu site yönetimleri tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. Bonus kampanyası dahilinde geçerli olmak ile birlikte, her çekiliş ve her site için aynı ifadenin kullanılması mümkün değildir. Önemli olan promosyonlar seçeneği içerisinden bu tip bir bonusun bulunup bulunmadığının öğrenilmesidir.

Online Tombala Bonusu Nasıl Kullanılır?

Online tombala bonusu, diğer bonus seçeneklerinde olduğu gibi, belirli bir parasal değer taşımamaktadır. Yani bonusun nakit olarak üyeler tarafından çekilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bonus tanımlanmasında, 5 kart alana bir kart bedava şeklinde bir ifade ya da benzer bir ifade kullanılmış ise, burada çekilişten önce üyelerin açık haldeki kartlarının yanına bir adet kart ekleneceği anlamı çıkartılmalıdır. Nakit bir bedelin üye hesabına yatırılması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Kullanılması konusunda diğer satın alınan kartlar ile arasında bir fark yoktur. Canlı çekiliş yapılmakta, bu kart da dahil olmak üzere, çekilen numaralar herhangi bir kart üzerinde bulunduğundan işaretleme yapılmaktadır. İlk sıraların 2. ya da 3. sıraların tamamlanması halinde, 1. Çinko, 2. ya da 3. çinkoya verilen ödüller alınabilmektedir. Bonus olarak verilmiş olan karta herhangi bir ikramiye isabet etmiş ise, bu ikramiyenin alınması konusunda da bonus olması dolayısıyla herhangi bir kesinti ya da ekstra bir işlem yapılmamaktadır. Tıpkı bedel ödenerek satın alınan kartlar gibi, aynı süreç işlemekte ve ikramiye isabet etmesi halinde, çekiliş sona erdikten sonra ikramiye bedeli hesaplara yatırılmaktadır.