//İntbet Poker

İntbet Poker

Birçok oyun sever tarafından ilgiyle takip edilen ve oldukça eğlenceli bir kağıt oyunu olan poker, aynı zamanda da bir maddi gelir kaynağıdır. Oyunu mantıklı şekilde oynanırsa ve şansta yaver giderse büyük paralar kazanılması çokta zor değildir. Ve poker oyununda kağıtları önem sırasında önemliden önemsize doğru sıralanacak olursa eğer; A, K, Q, J, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 şeklinde sıralanmaktadır. İntbet poker bu önem sırasını bilerek oynanmalıdır.

İntbet Poker Nasıl Oynanır?

İntbet poker nasıl oynanır sorusuna yanıt aracak olursak; poker minimum 2, maksimum ise 7 kişi ile oynanan bir kağıt oyunudur. Oyunun ilerleyişi saat yönündedir. Herkese ilk olarak 2 kağıt dağıtılır. El sonunda el eğer kötüyse daha iyi ele sahip kişi eli kazanır. Ama el eğer iyiyse eli oynayan kişi kazanır. Bu oyundaki temel mantık el başında dağıtılan 2 li kartla beraber sonradan dağıtılşan kartlarla beraber en iyi 5 liyi tamamlamaya çalışmaktır. En iyi el Flush Royaldir ve bunun anlamı ise aynı türde olmak üzere elde A,K,O,J,10 şeklinde kağıt dizisi bulunmasıdır.

İntbet Poker Bonusları

Şuanda poker bölümü güncelleme ve yenileme aşamasındadır. İntbet poker bonusları arasında ise şuan mevcut olan bonus %35 rakeback’tir. Rake sözcüğünün anlamını bilmeyenler oyuncular için belirtmek gerekirse; poker oyununda kasa kazanç sağlamaz. Oyuncular aynı şekilde oyunculara paralarını kaybeder veya oyunculardan para kazanır. Kasada buradan kazanç sağlamak için oyuncuların ortaya koyduğu toplam paradan ortalama olarak %3 gibi bir kısmını almaktadır. Rakeback’te ise bu aldığı %3 lük kısmın %35 ini oyunculara bonus olarak vermektedir.

İntbet Bonus Çevrimi

İntbet Bonus Çevrimine bakıldığında 300 TL ilk yatırım bonusu göze çarpmaktadır. Bu promosyondan faydalanılabilmesi için minimum 100 TL ve üzeri yatırım yapılması gerekmektedir. İlk para yatırma bonusu para yatırıldıktan sonra canlı destek ile iletişime geçilerek hesaba eklenmesi sağlanmaktadır. Bu promosyonda maksimum kazanç 300 TL’dir. Bu bonusta ayriyeten ana kasa çevrim şartı geçerlidir. Para yatırımı yapıldıktan sonra ana kasa tutarı bir kereliğine 1.40 oranından çevrildikten sonra çekim yapılmaktadır. Casino ve slot oyunlarında ise çevrim yapmak için ana kasa çevrimi yatırılan ve alınan bonusun 5 katıdır.