//Canlı Tombala Bonusları

Canlı Tombala Bonusları

Tombala oyunu bilindiği üzere, canlı çekilişler eşliğinde oynanan, heyecanlı, eğlenceli ve zevkli bir oyun türüdür. Online siteler aracılığı ile oynanan bu oyunda, satın alınan kartlar karşılığında çekilişlere katılım sağlanmakta ve bu çekilişlerde, kartlarda bulunan numaraların torbadan çıkması neticesinde, kazanç elde edilmektedir. Canlı tombala oyunlarını oynatan siteler, canlı tombala bonusları şeklinde bir ödül dağıtımı da gerçekleştirmektedir.

Canlı tombala bonusları denilince karşılaşılan ilk sonuç, para yatırma işlemleri karşılığında verilmekte olan bonusu işaret edecektir. Yaptığınız para yatırma işlemi karşılığında, % 10’dan, % 20, 30 ve hatta 40 seviyelerine kadar bonus kazanma şansını elde edebilirsiniz. Yatırım işlemlerinde dikkat etmeniz gereken, hangi yöntemi kullanacağınız ve en az hangi miktarda yatırım işlemini yapmanız gerektiğidir. Bu işlemi yaptıktan sonra, diğer bonuslardan faydalanmadan, doğrudan canlı destek hattı ile irtibata geçebilir ve tombala bonusunu talep edebilirsiniz. Karşılaşacağınız önemli diğer bir bonusta, tombala çekilişlerine katılmak maksadıyla, satın almış olduğunuz kart bedelinin toplamında, yaşadığınız kayıplara karşılık verilen bonustur. İade bonusu ya da kayıp bonusu veya discount bonusu olarak isimlendirilen bu ödül seçeneğini almak için, canlı tombala oyunlarında net kayıp yaşamanız şarttır. Genelde, günlük, haftalık ya da aylık olarak dağıtılan bu bonuslarda, yaşanan net kayıplar site yönetimleri tarafından hesaplanmakta ve belirli yüzdelik oranlar dahilindeki bonuslar, üye hesaplarına otomatik olarak aktarılmaktadır. Sizlerde yaşadığınız kayıplar üzerinden, gerekli kontrolleri yapabilir, hesabınıza yatırılan bonusların doğru olup olmadığını teyit edebilir ve bir aksaklık ile karşılaşmanız durumunda, canlı destek hattına, yaşadığınız kayıpları belirterek, bonusunuzun düzeltilmesini talep edebilirsiniz.

Canlı tombala bonusları arasında en dikkat çekici olanı, kayıp ya da iade bonusu olarak ifade edilen seçenek değildir. Sadece tombala oyunlarına yönelik olarak hoş geldin bonusu şeklinde tanımlama yapan site sayısı oldukça kısıtlıdır. Birkaç sitede tombala oyunu ya da canlı tombala oyunu hoş geldin bonusu şeklinde ödül dağıtımının yapıldığı görülmekte olup, burada önemli olan, ilk kez site üzerinde hesap açılması, açılan bu hesaba ilk defa belirlenen yöntem ile belirlenen limitler dahilinde para yatırılmasıdır. Yatırım işlemi yapıldıktan sonra, diğer hoş geldin bonusları talep edilmeden, canlı destek hattı müşteri hizmetleri birimine ulaşmalı, paranın hesaplar arası transfer yöntemi ile tombala bölümüne aktarıldığı ifade edilmeli ve bu bölüme özel hoş geldin bonusunun talep edildiği bildirilmelidir.